Competition Winners

  • 1st Place
    Roger Keyser
    July, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Tools of the Trade including Class C
  • 2nd Place
    Don Martin
    July, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Tools of the Trade including Class C
  • 3rd Place
    Bob Cooley
    July, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Tools of the Trade including Class C
  • Honorable Mention
    John Buck
    July, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Tools of the Trade including Class C
  • 1st Place
    Patricia Dorsey
    July, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Tools of the Trade including Class C
  • 2nd Place
    Gordon Elwell
    July, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Tools of the Trade including Class C
  • 3rd Place
    Curtis Jensen
    July, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Tools of the Trade including Class C
  • 1st Place
    Nancy Williamson
    June, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Very Old
  • 2nd Place
    Gary Liljegren
    June, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Very Old
  • 3rd Place
    Linda Leonard
    June, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Very Old
  • Honorable Mention
    Rob Scharpf
    June, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Very Old
  • Honorable Mention
    Chuck Palmer
    June, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Very Old
  • Honorable Mention
    Daryl Gilbert
    June, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Very Old
  • Honorable Mention
    Roger Keyser
    June, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Very Old
  • 2nd Place
    Bill Wallace
    June, 2017
    Class B
    Competition Type: Quartely
    Theme: Very Old
  • 3rd Place
    Minki Dunn
    June, 2017
    Class B
    Competition Type: Quartely
    Theme: Very Old
  • 2nd Place
    Chuck Palmer
    May, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Dusk
  • 2nd Place
    Lee Stein
    May, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Dusk
  • Honorable Mention
    Paul Austin
    May, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Dusk
  • 1st Place
    Carol Morgan
    May, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Dusk
  • 2nd Place
    Gary Liljegren
    May, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Dusk
  • 1st Place
    Chuck Palmer
    April, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 2nd Place
    Ruth Stanley
    April, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 2nd Place
    Cheryl Howard
    April, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 3rd Place
    Roger Keyser
    April, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Suzanne Kasven
    April, 2017
    Class A
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Bob Ohr
    April, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Bob Creswick
    April, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 3rd Place
    Lee Stein
    April, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Fred Pelechatz
    April, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Albert Salazar
    April, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Cheryl Bennet
    April, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 1st Place
    Don Martin
    April, 2017
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 3rd Place
    J.R. Williams
    April, 2017
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Cheryl Bennet
    April, 2017
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Don Martin
    April, 2017
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Gary Christensen
    April, 2017
    Creative
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 1st Place
    Alan Albright
    March, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Light is the Subject
  • 2nd Place
    George Bollis
    March, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Light is the Subject
  • 3rd Place
    Chuck Palmer
    March, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Light is the Subject
  • Honorable Mention
    Ruth Stanley
    March, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Light is the Subject
  • Honorable Mention
    Kemp Carson
    March, 2017
    Class A
    Theme: Light is the Subject
  • Honorable Mention
    Don Martin
    March, 2017
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Light is the Subject
  • 1st Place
    Daryl Gilbert
    March, 2017
    Class B
    Competition Type: Quartely
    Theme: Light is the Subject
  • 2nd Place
    Minki Dunn
    March, 2017
    Class B
    Competition Type: Quartely
    Theme: Light is the Subject
  • 3rd Place
    Bill Wallace
    March, 2017
    Class B
    Competition Type: Quartely
    Theme: Light is the Subject
  • Honorable Mention
    Karen Schuster
    March, 2017
    Class B
    Theme: Light is the Subject
  • Honorable Mention
    Marcia Kiernan
    March, 2017
    Class B
    Competition Type: Quartely
    Theme: Light is the Subject
  • 1st Place
    Paul Austin
    February, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Mirror
  • 2nd Place
    Chuck Palmer
    February, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Mirror
  • 3rd Place
    Debbie Tweedie
    February, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Mirror
  • Honorable Mention
    Don Martin
    February, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Mirror
  • Honorable Mention
    George Bollis
    February, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Mirror
  • Honorable Mention
    J.R. Williams
    February, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Mirror
  • 1st Place
    Betty Walden
    February, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Mirror
  • 2nd Place
    Ann Bernick
    February, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Mirror
  • 3rd Place
    Minki Dunn
    February, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Mirror
  • Honorable Mention
    Leigh Osgood
    February, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Mirror
  • Honorable Mention
    Cheryl Bennet
    February, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Mirror
  • 1st Place
    Tom Whitney
    January, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: The Golden Hours
  • 2nd Place
    Chuck Palmer
    January, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: The Golden Hours
  • 3rd Place
    Don Martin
    January, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: The Golden Hours
  • Honorable Mention
    George Campbell
    January, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: The Golden Hours
  • Honorable Mention
    JR Williams
    January, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: The Golden Hours
  • Honorable Mention
    Cheryl Howard
    January, 2017
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: The Golden Hours
  • 1st Place
    Daryl Gilbert
    January, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: The Golden Hours
  • 2nd Place
    Patricia Dorsey
    January, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: The Golden Hours
  • 3rd Place
    Ian Johnson
    January, 2017
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: The Golden Hours
  • 1st Place
    Don Martin
    December, 2016
    APC Color
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Color
  • 2nd Place
    Chuck Palmer
    December, 2016
    APC Color
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Color
  • 3rd Place
    Marsha Sea
    December, 2016
    APC Color
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Color
  • 1st Place
    Nancy Williamson
    December, 2016
    APC Black & White
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Black & White
  • 3rd Place
    Arnold Dubin
    December, 2016
    APC Black & White
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Color
  • Award of Distinction
    Don Martin
    December, 2016
    APC Award of Distinction
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Award of Distinction - Urban
  • Award of Distinction
    Nancy Williamson
    December, 2016
    APC Award of Distinction
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Award of Distinction - Fine Art
  • Award of Distinction
    Nancy Williamson
    December, 2016
    APC Award of Distinction
    Competition Type: APC
    Theme: Award of Distinction - Abstract
  • Award of Distinction
    Fran Stewart
    December, 2016
    APC Award of Distinction
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Award of Distinction - Macro
  • Award of Distinction
    Karl Rittinger
    December, 2016
    APC Award of Distinction
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Award of Distinction Landscape
  • Award of Distinction
    Arnold Dubin
    December, 2016
    APC Award of Distinction
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Award of Distinction - Fauna (Avian)
  • Award of Distinction
    Ronald Seiverth
    December, 2016
    APC Award of Distinction
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Award of Distinction - Flora
  • Award of Distinction
    Kemp Carson
    December, 2016
    APC Award of Distinction
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Award of Distinction - People/Persons
  • Award of Distinction
    Suzanne Kasven
    December, 2016
    APC Award of Distinction
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Award of Distinction - Fauna (Other the Avian)
  • Award of Distinction
    Larry Bryan
    December, 2016
    APC Award of Distinction
    Competition Type: APC
    Theme: 2016 APC Award of Distinction - Creative
  • 1st Place
    Chuck Palmer
    November, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shallow Depth of Field
  • 2nd Place
    Bob Creswick
    November, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shallow Depth of Field
  • 3rd Place
    Don Martin
    November, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shallow Depth of Field
  • Honorable Mention
    Marsha Sea
    November, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shallow Depth of Field
  • Honorable Mention
    Eliane Closset
    November, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shallow Depth of Field
  • Honorable Mention
    John Buck
    November, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shallow Depth of Field
  • 1st Place
    Heidi Bibey
    November, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shallow Depth of Field
  • 2nd Place
    Terrance Jackson
    November, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shallow Depth of Field
  • 3rd Place
    Daryl Gilbert
    November, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shallow Depth of Field
  • Honorable Mention
    Marcia Kiernan
    November, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shallow Depth of Field
  • Honorable Mention
    Cheryl Bennet
    November, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shallow Depth of Field
  • 1st Place
    Kemp Carson
    October, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 2nd Place
    Don Martin
    October, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 3rd Place
    Lek Wallace
    October, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Gary Christensen
    October, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 1st Place
    Lee Stein
    October, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 2nd Place
    Betsy Carson
    October, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 3rd Place
    Terrance Jackson
    October, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Daryl Gilbert
    October, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 1st Place
    Don Martin
    October, 2016
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 2nd Place
    Eliane Closset
    October, 2016
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 3rd Place
    Robert Schmidt
    October, 2016
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Kemp Carson
    October, 2016
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Cheryl Howard
    October, 2016
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 1st Place
    Larry Bryan
    October, 2016
    Class C
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 1st Place
    John Buck
    September, 2016
    Class A
    Theme: Panning/Zooming
  • 1st Place
    Don Martin
    September, 2016
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Panning/Zooming
  • 3rd Place
    Kemp Carson
    September, 2016
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Panning/Zooming
  • Honorable Mention
    George Campbell
    September, 2016
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Panning/Zooming
  • 1st Place
    Heidi Bibey
    September, 2016
    Class B
    Competition Type: Quartely
    Theme: Panning/Zooming
  • 2nd Place
    Betty Walden
    September, 2016
    Class B
    Theme: Panning/Zooming
  • 3rd Place
    Mic Stalling
    September, 2016
    Class B
    Competition Type: Quartely
    Theme: Panning/Zooming
  • 1st Place
    Bob Ohr
    August, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Roadside Attraction
  • 2nd Place
    Chuck Palmer
    August, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Roadside Attraction
  • 3rd Place
    Cheryl Howard
    August, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Roadside Attraction
  • Honorable Mention
    Jan Castillo
    August, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Roadside Attraction
  • Honorable Mention
    Rob Scharpf
    August, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Roadside Attraction
  • 1st Place
    Ann Bernick
    August, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Roadside Attraction
  • 2nd Place
    Daryl Gilbert
    August, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Roadside Attraction
  • 3rd Place
    Debbie Tweedie
    August, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Roadside Attraction
  • Honorable Mention
    Robert Schmidt
    August, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Roadside Attraction
  • Honorable Mention
    Terrance Jackson
    August, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Roadside Attraction
  • 1st Place
    Tom Whitney
    July, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: What is it?
  • 2nd Place
    Charlie Dodds
    July, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: What is it?
  • Honorable Mention
    Fran Stewart
    July, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: What is it?
  • Honorable Mention
    Don Martin
    July, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: What is it?
  • 1st Place
    Gary Christensen
    July, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: What is it?
  • 2nd Place
    Minkin Dunn
    July, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: What is it?
  • 3rd Place
    Debora Tweedie
    July, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: What is it?
  • 3rd Place
    Don Schuster
    July, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: What is it?
  • Honorable Mention
    Karen Schuster
    July, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: What is it?
  • 1st Place
    Don Martin
    June, 2016
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Delicate
  • 2nd Place
    George Bollis
    June, 2016
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Delicate
  • 3rd Place
    John Buck
    June, 2016
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Delicate
  • Honorable Mention
    Ed Quillan
    June, 2016
    Class A
    Competition Type: Quartely
    Theme: Delicate
  • 1st Place
    Karen Schuster
    June, 2016
    Class B
    Competition Type: Quartely
    Theme: Delicate
  • 2nd Place
    Gary Christensen
    June, 2016
    Class B
    Competition Type: Quartely
    Theme: Delicate
  • Honorable Mention
    Lek Wallace
    June, 2016
    Class B
    Competition Type: Quartely
    Theme: Delicate
  • 1st Place
    Deborah Tweedie
    June, 2016
    Cell Phone
    Competition Type: Quartely
    Theme: Delicate
  • 2nd Place
    Carl Jefferson
    June, 2016
    Cell Phone
    Competition Type: Quartely
    Theme: Delicate
  • 3rd Place
    John Buck
    June, 2016
    Cell Phone
    Competition Type: Quartely
    Theme: Delicate
  • Honorable Mention
    Nancy Williamson
    June, 2016
    Cell Phone
    Competition Type: Quartely
    Theme: Delicate
  • 1st Place
    Kemp Carson
    May, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Green
  • 2nd Place
    George Campbell
    May, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Green
  • 3rd Place
    George Bollis
    May, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Green
  • Honorable Mention
    John Buck
    May, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Green
  • 1st Place
    William Stalling
    May, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Green
  • 3rd Place
    Deborah Tweedie
    May, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Green
  • Honorable Mention
    Lek
    May, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Green
  • 3rd Place
    Georgette McWilliams
    May, 2016
    Class C
    Competition Type: Monthly
    Theme: Green
  • 2nd Place
    Jan Castillo
    April, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Chuck Palmer
    April, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Vintage
  • 2nd Place
    Curtis Jensen
    April, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 3rd Place
    Betty Walden
    April, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Shannon McGregor
    April, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 1st Place
    Alan Albright
    April, 2016
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 2nd Place
    Chuck Palmer
    April, 2016
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • 3rd Place
    George Bollis
    April, 2016
    Creative
    Competition Type: Monthly
    Theme: Open, Includes Creative Class
  • Honorable Mention
    Ed Quillian
    March, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Vintage
  • 1st Place
    Don Martin
    March, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Vintage
  • 2nd Place
    George Campbell
    March, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Vintage
  • 1st Place
    Ruth Stanley
    February, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shadows
  • 2nd Place
    Darrel Woehler
    February, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shadows
  • Honorable Mention
    John Buck
    February, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shadows
  • Honorable Mention
    Nancy Williamson
    February, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shadows
  • Honorable Mention
    Jim Ragan
    February, 2016
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shadows
  • 1st Place
    Don Martin
    February, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shadows
  • 2nd Place
    Bob Creswick
    February, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shadows
  • 3rd Place
    Linda Lawson
    February, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shadows
  • Honorable Mention
    Linda Amaral
    February, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shadows
  • Honorable Mention
    Linda Lawson
    February, 2016
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Shadows
  • 1st Place
    Chuck Palmer
    July, 2015
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Texture
  • 2nd Place
    Patty Corapi
    July, 2015
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Texture
  • 3rd Place
    Anna Lynn Wagner
    July, 2015
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Texture
  • Honorable Mention
    JR Williams
    July, 2015
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Texture
  • Honorable Mention
    Jan Castillo
    July, 2015
    Class A
    Competition Type: Monthly
    Theme: Texture
  • 1st Place
    John Masters
    July, 2015
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Texture
  • 2nd Place
    Betsy Carson
    July, 2015
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Texture
  • 3rd Place
    Don Martin
    July, 2015
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Texture
  • Honorable Mention
    Dave Allen
    July, 2015
    Class B
    Competition Type: Monthly
  • Honorable Mention
    Debora Tweedie
    July, 2015
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Texture
  • Honorable Mention
    Ana Lee Gendek
    July, 2015
    Class B
    Competition Type: Monthly
    Theme: Texture